شماره تماس

051 - 36516600

آموزش فنس کشی باغ با توری حصاری

  • 1 دیدگاه
  • نفر بازدید
  • 6 رای

در بیشتر مواقع برای اینکه افراد محدوده ملک خود را مشخص کرده و از ورود افراد و حیوانات به محل زندگی خود جلوگیری کنند، از دیوار کشی استفاده می‌شود. اما در مواقعی به دلیل بزرگ بودن مساحت زمین استفاده از دیوار برای مرزکشی از نظر هزینه به صرفه نخواهد بود. در این مواقع معمولا به جای دیوار آجری از فنس برای تعیین محدوده باغ یا زمین زراعی استفاده می ‌شود. به این عملیات فنس کشی می گویند و هزینه آن به مراتب کمتر از دیوار آجری است و علاوه بر این می ‌توان ارتفاع آن را تا بالای سه متر نیز در نظر گرفت. با فنس کشی دور باغ و زمین زراعی با توری حصاری نه تنها از ورود افراد متفرقه به ريال قیمت میگرد حیوانات نیز جلوگیری می ‌شود. در این مطلب قصد بر آموزش نحوه فنس کشی با توری حصاری است، ضمن اینکه مزایای این‌ کار مورد بررسی قرار می ‌گیرد.

انواع میلگرد و کاربردهای آن

در بیشتر مواقع برای اینکه افراد محدوده ملک خود را مشخص کرده و از ورود افراد و حیوانات به محل زندگی خود جلوگیری کنند، از دیوار کشی استفاده می‌شود. اما در مواقعی به دلیل بزرگ بودن مساحت زمین استفاده از دیوار برای مرزکشی از نظر هزینه به صرفه نخواهد بود. در این مواقع معمولا به جای دیوار آجری از فنس برای تعیین محدوده باغ یا زمین زراعی استفاده می ‌شود. به این عملیات فنس کشی می گویند و هزینه آن به مراتب کمتر از دیوار آجری است.
بسیاری از افراد سیم و کابل را یکی می‌دانند ولی این درست نیست. سیم متشکل از یک یا چند رشته هادی است اما کابل در واقع، مجموعه‌ای از چند سیم می‌باشد که در یک غلاف کنار هم قرار گرفته‌اند. بر اساس این تعریف، سیم افشان، مجموعه‌ای از چندین تار هادی درهم‌تنیده یا کنار هم قرار گرفته که یک پوشش پی‌وی‌سی آنها را محاط کرده است.

انواع میلگرد و کاربردهای آن

در این مواقع معمولا به جای دیوار آجری از فنس برای تعیین محدوده باغ یا زمین زراعی استفاده می ‌شود. به این عملیات فنس کشی گویند و هزینه آن به مراتب کمتر از دیوار آجری است. بسیاری از افراد سیم و کابل را یکی می‌دانند ولی این درست نیست. سیم متشکل از یک یا چند رشته هادی است اما کابل در واقع، مجموعه‌ای از چند سیم می‌باشد.

شکنندگی

در این مواقع معمولا به جای دیوار آجری از فنس برای تعیین محدوده باغ یا زمین زراعی استفاده می ‌شود.

قیمت

از سوی دیگر، سیم‌های افشان قیمت بالاتری نسبت به انواع مفتولی دارند. پس، خرید سیم مفتولی برای متراژهای بالا، بسیار مقرون به‌صرفه‌تر تمام می‌شود. با این همه، در نظر داشته باشید که به‌ علت انعطاف‌پذیری بالای سیم‌های افشان، در جاهایی مثل سیم‌کشی داخلی ساختمان‌ها، در درازمدت عملکرد بهتر و کارآمدتری دارند. مشاهده قیمت کابل افشان، مفتولی و دیگر سیم و کابل‌های موجود در بازار از طریق مرکزآهن امکان‌پذیر است.

مقاومت

مقاومت سطحی سیم مفتولی در برابر خوردگی نسبت به سیم افشان، بالاتر است. همین ویژگی باعث می‌شود که استفاده از سیم مفتولی در محیط‌های مرطوب، بهتر باشد.

یک پاسخ به “آموزش فنس کشی باغ با توری حصاری”

  1. سلام، این یک دیدگاه است.
    برای شروع مدیریت، ویرایش و پاک کردن دیدگاه‌ها، لطفا بخش دیدگاه‌ها در پیشخوان را ببینید.
    تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *