شماره تماس

051 - 36516600

قیمت ورق روغنی کارخانه فولاد مبارکه

بروزرسانی 18 مهر 1401

نام کارخانه ضخامت ابعاد/عرض حالت قیمت/کیلوگرم
تماس بگیرید
تماس بگیرید
تماس بگیرید
تماس بگیرید
تماس بگیرید
تماس بگیرید
تماس بگیرید
تماس بگیرید
تماس بگیرید
تماس بگیرید
1 2

قیمت ورق روغنی کارخانه فولاد غرب

بروزرسانی 18 مهر 1401

نام کارخانه ضخامت ابعاد/عرض حالت قیمت/کیلوگرم
تماس بگیرید
تماس بگیرید
تماس بگیرید
تماس بگیرید
تماس بگیرید
تماس بگیرید
تماس بگیرید
تماس بگیرید
تماس بگیرید
تماس بگیرید
1 2 3

قیمت ورق روغنی کارخانه هفت الماس

بروزرسانی 18 مهر 1401

نام کارخانه ضخامت ابعاد/عرض حالت قیمت/کیلوگرم
تماس بگیرید
تماس بگیرید
تماس بگیرید
تماس بگیرید
تماس بگیرید
تماس بگیرید
تماس بگیرید
تماس بگیرید
تماس بگیرید
تماس بگیرید
1 2 3

 

 

خرید ورق روغنی

قیمت ورق روغنی در مشهد، تهران، اصفهان و یا درب کارخانه را از نمایندگی های برتر و معتبر مانند این سایت استعلام بگیرید. این سایت تضمین اصالت کالا، تضمین کیفیت و ارسال به موقع سفارش ورق روغنی شما را گارانتی می کند. علاوه بر آن با در اختیار داشتن کادر حرفه ای و متخصص در خصوص فروش ورق روغنی و نکات فنی ورق روغنی، نکات مهم در خصوص خرید ورق در مشهد ، تهران، اصفهان و یا کارخانه را در اختیار مشتریان گرامی قرار می دهد.

ورق روغنی به دلیل استاندارد بالا در ساخت، مقاومت در برابر کشش، درخشندگی و شفافیت و صیقلی بودن، قابلیت فرم دهی بالا، مقاوت در برابر خوردگی، زنگ زدگی و رطوبت به دلیل پوشش روغنی آن، مورد توجه اکثر صنایع مهم مانند خودرو سازها، سازندگان ماشین آلات، سازندگان کابین آسانسور، تولید کنندگان تابلوبرق، تولید کنندگان مخازن و بسیاری از سازندگان لوازم خانگی قرار گرفته است.

قیمت ورق روغنی مشهد

قیمت ورق روغنی در مشهد ، تهران و یا سایر شهرها به عوامل مختلفی بستگی دارد اما مهترین عامل در قیمت ورق روغنی معمولا کارخانه تولید کننده ورق روغنی است. طبق تجربیات و بررسی های آهن مازون، قیمت ورق روغنی فولاد مبارکه نسبت به قیمت ورق روغنی فولاد غرب و قیمت ورق روغنی فولاد غرب نسبت به قیمت ورق روغنی هفت الماس گران تر است.

البته گاهی پیش می آید که به دلیل موجودی کافی یک ورق روغنی در انبار آهن مازون و یا میزان افزایش درخواست برای خرید ورق روغنی خاص از آهن مازون و موارد اینچنینی، قیمت ورق روغنی در انبار مشهد آهن مازون، مثلا برای ورق روغنی فولاد مبارکه با قیمت ورق روغنی فولاد غرب به یک قیمت باشد.

قیمت ورق روغنی st12

قیمت ورق روغنی st12، همانطور که در بالا توضیح داده شد به عوامل متعددی مثل کارخانه ورق روغنی، عرض ورق روغنی، ضخامت ورق روغنی، بستگی دارد اما میزان st ورق روغنی نیز در قیمت ورق روغنی موثر است.

طبق بررسی ها و تجربیات زیاد آهن مازون در فروش ورق روغنی، به طور کلی قیمت ورق روغنی st14 از قیمت ورق روغنی st13 و قیمت ورق روغنی st13 از قیمت ورق روغنی st12 بیشتر است. بنابراین به این دلیل که قیمت ورق روغنی st12 مناسب است به مراتب میزان استفاده و کاربرد ورق روغنی st12 نسبت به استانداردهای دیگر ورق روغنی بیشتر است.

از نظر فنی، همانطور که کارشناسان فنی آهن مازون می گویند، ورق روغنی st12 از نظر کشش معمولی، ورق روغنی st13 از نظر کشش به نیمه کششی و روق روغنی st14 از نظر کشش به ورق های فوق کششی معروف و انعطاف پذیری بسیار بالاتری دارند.

 

 

خرید ورق روغنی

خرید ورق روغنی از بورس کالا و یا هر آهن فروشی و یا نمایندگی های برتر فروش ورق روغنی مانند آهن مازون، مستلزم این است که شما اطلاعات کافی در مورد ورق روغنی داشته باشید. عرض استاندارد و رایج ورق های روغنی موجود در بازار 1 متر و 1.25 متر است که به طور عامیانه به ورق های عرض 1000 یا 1250 یا ورق کوتاه و ورق بلند نیز معروف هستند.

معمولا کارخانه ها ورق های روغنی را به صورت رول های 5 تا 7 تنی در اختیار خریداران ورق روغنی میگذارند. که پس از خرید ورق روغنی توسط آهن مازون، در کارگاه های برش کاری، ماننده کارگاه برشکاری آهن مازون، به ابعاد مدنظر مشتریان برش داده شده و به محل کارگاه و یا کارخانه مشتریان ارسال می شود.

خرید ورق روغنی فولاد غرب

فروش ورق روغنی فولاد غرب توسط کارخانه فولاد غرب در ضخامت های 0.35 میلی متر تا 2 میلی متر ( که معمولا این ضخامت در اصطلاح عامینانه بازار به نازک بار معروف هستند) و عرض های 65 سانتی متر تا 150 سانتی متر ( البته عرض های استاندارد و موجود در بازار معمولا 1متر و 1.25 متر هستند که ورق های کوتاه و ورق های بلند معروف هستند) به صورت رول شده و یا به صورت ورق های ابعادی (شیت فابریک) در اختیار کسانی که قصد خرید ورق روغنی فولاد غرب را دارند قرار می گیرید.

اگر قصد دارید خرید ورق روغنی مخصوصا ورق روغنی فولاد غرب را دارید و می خواهید فورا از قیمت ورق روغنی فولاد غرب مطلع شوید کافیست با کارشناسان فروش آهن مازون تماس بگیرید تا در سریعترین زمان ممکن به شما در خرید ورق روغنی مورد نیازتان یاری رسانند.

خرید ورق روغنی هفت الماس

فروش ورق روغی هفت الماس توسط کارخانه هفت الماس همانند ورق روغنی فولاد غرب اما در ضخامت های متنوع تر از 0.3 میلی متر تا ضخامت 2.5 میلی متر و البته در عرض های کمتر نسبت به ورق روغنی فولاد غرب از عرض 72 سانتی متر تا عرض 128 سانتی ( البته عرض های استاندارد و موجود در بازار معمولا 1متر و 1.25 متر هستند که ورق های کوتاه و ورق های بلند معروف هستند)  هم به صورت رول و هم به صورت ورق ابعادی (شیت فابریک) در اختیار مشتریان محترم که قصد اطلاع از قیمت ورق روغنی هفت الماس و خرید ورق روغنی هفت الماس را چه از نمایندگی برتر مانند آهن مازون و یا چه از کارخانه فولاد غرب دارند قرار می گیرد.

خرید ورق روغنی فولاد مبارکه

قیمت ورق روغنی فولاد مبارکه به دلیل بالا بودن به نسبت قیمت ورق روغنی فولاد غرب و قیمت ورق روغنی هفت الماس، به طور موثر در خرید ورق روغنی فولاد مبارکه تاثیر گذار است.

ورق روغنی فولاد مبارکه از ضخامت 0.3 میلی متر تا ضخامت 3 میلی متر و عرض های استاندارد 100 تا 125 سانتی متر در سایت آهن مازون و یا در بازار موجود است. علاوه بر آن ورق روغنی فولاد مبارکه از نظر ظاهری، ظاهر بهتر، شفاف تر و زیباتری به نسبت ورق روغنی فولاد غرب و ورق روغنی هفت الماس دارد و می توان از ورق روغنی فولاد مبارکه در ساخت کالاهایی که ظاهر در آنها اهمیت دارد استفاده کرد.

 

 

بهترین ورق روغنی

بهترین ورق روغنی تولید داخل ایران از نظر کیفیت به ترتیب ورق روغنی فولاد مبارکه، ورق روغنی فولاد غرب و ورق روغنی هفت الماس است اما اگر بخواهیم معیار کیفیت و قیمت را همزمان در نظر بگیریم، بهترین ورق روغنی به ترتیب ورق روغنی فولاد غرب، ورق روغنی فولاد مبارکه و ورق روغنی هفت الماس است. هم اکنون جهت اطلاع از فروش های ویژه ورق روغنی با کارشناسان فروش آهن مازون تماس بگیرید.